Byla To Zoofílie, Za Kterou Se Ve Středověku Kamenovalo, Bylo To Naprosto Nepřijatelný, Bylo To Mimo Kulturní Rámec.

May 22, 2017

Kam Na Rande V zlíně

Nemohla jsem to vydržet, olizoval mě tak něžně. Pak zase přirážel tak tvrdě, že jsem cítila, že se do mě nevejde už ani milimetr navíc. Projížděli mi obě dírky a já myslela, že zešílím. Přestala jsem se hýbat a čekala, až mi ho tam strčí. Tohle jsem nemohla dlouho vydržet a udělala se ten den podruhé. Najednou jsem měla strach, ale byla jsem tak vzrušená, celá mokrá a moje kundička se těšila, jak se o ně podělí. Najednou mě ten cizí muž chytil za boky, otočil jsi mě zezadu a pomalu začal zasouvat svůj velký penis. Věděl přesně kam má sáhnout.  Určitě už museli být pěkně nadržení, protože netrvalo dlouho a měla jsem plnou kundičku i pusu.Za chvíli už mě zase polívala vlna rozkoše a nejen mne.

sex seznamka

Já si znovu vyhrnuji svou sukni a nechávám se hračkou lízat, zatímco mě zezadu laská můj přítel. Přisouvá se blíže a velmi pomalu zasouvá svůj pyj hluboko do panické zadnice naší hračky. Chvíli si takto užíváme, aby hračka alespoň trochu pozapomněla na svého druhého Pána. S touto myšlenkou využívám i čistící funkce - tedy přikládám mou studánku k ústům hračky a čekám na důkladné vyčištění. Hračka může být jen ráda za tolik moků od svých pánů. Zašla jsem si pro široký plastový trychtýř, aby mi hračka nepobryndala podlahu. Hračka už se svíjí slastí a miláček do ní mužně přiráží a nakonec se nám daří udělat miláčka i hračku současně. Konečně se ozvalo hlasité "Děkuji má Paní". Přivázala jsem ji zády na roh postele, ruce směrem dolů a nohy zajištěny v praku ve vzduchu.

sex seznamka

Jak Na První Rande V mladé Boleslavi– 3.část - Letmé Doteky, Ohmatávání, Osahávání A První Polibek

„Ten pes už to dělal,” řekla, „protože je na to vycvičenej.” Byl to Debo, kterej stál na zadních, opíral se o mě předníma tlapkama a díval se na mě dlouhým vědoucím pohledem. Byla hotová. Udělal jsem se po krátký chvíli. ”Panebože, ty seš ale zvíře,“ řekl jsem jí, když bylo po všem. Zaryla mi nehty do zápěstí a prohnula se rozkoší. Vztyčila se a hleděla rozšířenejma zorničkama na mýho ptáka, olizovanýho psem. „Příště to doženu,” slíbil jsem jí. „Ani náhodou,” bráním se vehementně. Byla to zoofílie, za kterou se ve středověku kamenovalo, bylo to naprosto nepřijatelný, bylo to mimo kulturní rámec. Šukali jsme v klasický poloze a Debo kroužil kolem nás, nakukoval ze všech stran, jakoby měl snahu se někam vmístit, bylo zřejmý, že je stavěnej na grupáč. ”Ty hele,” řekla mi, ”vy to s ním doma děláte?” Já už jsem byl nervózní, protože čas plynul, a zase jsem se měl vrátit domů na oběd.